CAPEX Project manager | atraktivní odměna (IČO/HPP)

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Jste zběhlý/á v projektovém managementu ve výrobních společností? Máte zkušenosti s implementace nových zařízení do výroby či celých linek, automatizací a robotizací? Nově hledám projektového/ou manažera/ku s AJ, který/á se rád zapojí do týmu bohumínské výrobní společnosti.

  • Řízení, koordinace a vedení investičních projektů

  • Zodpovědnost za celkový rozpočet na daný projekt a dodržení časového harmonogramu

  • Zodpovědnost za úspěšnou implementaci projektu, včetně provedení školících aktivit pro výrobu a údržbu

  • Provádění pravidelných kontrol

  • Spolupráce v týmu s internisty

  • Komunikace s vedením společnosti

  • Reporting o stavu a odchylek od plánu projektu, časové osy nebo rozpočtu

Profil kandidáta

  • Min. 3 roky zkušeností v řízení projektů z výrobních společností

  • Komunikativní znalost AJ - min. B2

  • Schopnost psát technické zprávy, prezentace

  • Samostatnost

  • Proaktivita

Nabízíme

  • Atraktivní odměna

  • 5 týdnů dovolené

  • Zajímavé projekty

  • Dlouhodobá spolupráce na IČO nebo HPP

  • Stravenky

  • Příspěvek na dopravu

  • Cafeterie

  • Příspěvek na penzijní připojištění

Benefity

  • Stravenky

  • Závodní stravování

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4419635  Datum zveřejnění: 7.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.