Vedoucí skladu

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro logistickou společnost hledáme vedoucího distribučního skladu, který má zkušenosti s vedením lidí, s implementací WMS a nevadí mu se u práce ušpinit.

  • vedení skladu a dohled nad jeho správným fungováním

  • optimalizace operací ve skladu

  • vedení menšího týmu lidí (cca 10), zodpovědnost za kvalitu práce, BOZP atd.

  • komunikace se zákazníky

  • účast na implementaci nového WMS

Profil kandidáta

  • minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici

  • rozsáhlé zkušenosti s vedením skladu a lidí

  • výborné komunikační dovednosti (od skladníků až po management)

  • znalost WMS

  • zkušenosti s plánováním

Nabízíme

  • práci ve stabilní nadnárodní společnosti

  • menší přátelský kolektiv

  • 13. plat

  • stravenky

  • dovolená 5 týdnů

  • kafetérie

  • občerstvení na pracovišti

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Šárka Hajšmanová
+420 727 810 501
ID: 4419840  Datum zveřejnění: 7.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.