Brigáda ve výrobě - pouze ranní směna

Ústecký kraj

Popis pozice

Hledáme šikovného parťáka k výrobní lince, kterému nevadí že se zapotí ( práce je fyzicky náročná ).
  • manuální práce ve výrobě

  • zvedání těžkých břemen ( až 2 tuny za směnu )

  • obsluha linky

  • úklid pracoviště

Profil kandidáta

  • fyzická zdatnost a spolehlivost

  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou

  • ochota učit se

Nabízíme

  • mzda 160 Kč/h

  • dotované sravování ve firmě

  • práce na DPČ s možností dlouhodobé spolupráce

  • práce poouze na ranní směnu

Benefity

  • Závodní stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349
ID: 4420034  Datum zveřejnění: 8.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 160 Kč/hod.