Elektroúdržbář/ Mechatronik - vhodné pro absolventy

Plzeňský kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme absolventy s elektro vzděláním nebo profíky pro údržbu strojů. Pokud hledáte práci přímo v Plzni s dobrou dopravní distupností a máte vyhlášku 50, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis, protože hledáme právě vás.

  • údržba a opravy elektrických součástí strojů a výrobních linek

  • pravidelné prohlídky svěřených výrobních strojů a linek

  • vedení záznamů o údržbě

  • dohled a spolupráce s obsluhou strojů a linek

  • zlepšování kritických míst ve výrobním provozu

  • práce ve směnném provozu

Profil kandidáta

  • minimálně SOÚ se zaměřením na elektro

  • zkušenosti s údržbou výrobních strojů a zařízení budou výhodou, ale pokud nemáte, rádi zaučíme

  • vyhláška č. 50/1978 Sb. (min. 5)

  • spolehlivost a manuální zručnost

  • ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

  • náborový příspěvek 20 000 Kč po zkušební době

  • mzda 38.000 - 48.000Kč

  • pravidelné každoroční navyšování mzdy

  • 5 týdnů dovolené

  • docházkový bonus 5.000 Kč

  • 2x půlroční bonus = plná 13. mzda

  • svozová doprava ze směrů Toužim, Kaznějov, Holýšov

  • pravidelná obnova vyhlášek a oprávnění

  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

  • dotované závodní stravování na všech směnách (výběr ze 7 jídel, cena od 25 Kč)

  • pitný režim na pracovišti zdarma

  • jazykové kurzy nebo rozvoj zaměstnanců v rámci jednotlivých školení

  • Cafeteria system - využijete např. na sportovní aktivity, kulturu nebo dovolenou (4 800 Kč /rok)

  • možnost dalšího profesního růstu

  • důkladné zaškolení na pozici

Benefity

  • Závodní stravování

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Relokační bonus

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová