Java Developer do české IT firmy

Praha, Hlavní město Praha, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)

Popis pozice

Pro našeho klienta, českou technologickou společnost, hledáme zkušeného a zapáleného Java developera, který bude pracovat s nejlepšími experty v oboru a podílet se na zajímavých projektech z oblasti automotive a bankovního sektoru. Staň se součástí společnosti, kde budeš pracovat na transformačních projektech a využívat špičkové technologie, které Tě posunou zase o krok dál!

  • Vývoj řešení na základě funkčních i technických požadavků zákazníka

  • Psaní unit testů

  • Psaní technické dokumentace

  • Spolupráce s ostatními vývojáři, business analytiky, architektem a testery

Profil kandidáta

  • Zkušenosti s vývojem v Javě

  • Schopnost psát čistý, udržovatelný, bezpečný a testovatelný kód

  • Výhodou je znalost webových technologií a zkušenost s automatizovaným testováním

  • Komunikační znalost angličtiny (čtení technické dokumentace, příležitostná komunikace s klientem)

  • Analytické myšlení

  • Samostatnost, pečlivost a smysl pro detail

Techstack:

  • Java 8 a vyšší, Spring, Hibernate

  • Docker, Jenkins

  • Junit & Mocking framework

  • Maven, GIT, Rest & Soap API

  • Oracle, MS SQL

Nabízíme

  • Tým odborníků na který se můžeš spolehnout

  • Kombinaci hybridního modelu práce 50:50 (z domova/kanceláře)

  • Jazykové kurzy, odborná školení a konference

  • 5 týdnů volna, 3 sick days

  • Firemní tarif

  • Další benefity jako jsou multisportka, penzijko, nákupy v lékárně, vstupenky aj.

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Křepelová
+420720043742
ID: 4420364  Datum zveřejnění: 8.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.