Obchodní zástupce pro region Morava – hutní průmysl

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Pro významného klienta, dceřinou společnost italského producenta nerezové oceli dodávající produkty z nerezové oceli, titanu a niklové slitiny, hledáme do Olomouce kolegy na pozici: Obchodní zástupce pro region Morava.

  • péče o stálé portfolio našich klientů

  • rozvíjení své klientely

  • hledání nových obchodních příležitostí na trhu

  • spolupráce s produkčním oddělením při realizaci jednotlivých obchodních případů

  • práce v mladém a dravém týmu

Profil kandidáta

  • máte zkušenost s obchodem a působíte na pozici obchodního zástupce min. 2 roky

  • reprezentativní vystupování a výborné komunikační dovednosti považujeme pro tuto pozici za zcela zásadní

  • vlastníte ŘP sk. B a jste aktivním řidičem

  • schopnost se rychle orientovat a kvalitně zpracovávat potřeby našich zákazníků

  • ochota vzdělávat se v našem oboru

  • anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • mzdu v rozpětí 40 000 - 60 000 Kč, kterou budete moci přímo ovlivnit svým výsledkem a schopnostmi

  • zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti, kde táhneme za jeden provaz

  • možnost podílet se na projektech světových společností

  • pozici s prostorem pro vlastní rozvoj

  • řadu zaměstnaneckých výhod (občerstvení na pracovišti, příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou apod.)

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Smlouva na dobu neurčitou

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Nádvorníková