Procesní inženýr s aj - Tachovsko/Plzeňsko

Plzeňský kraj

Popis pozice

Jste technický a kreativní typ se zájmem o zlepšování výrobních procesů?

Rádi byste pracovali pro loajální společnost poskytující příjemné a motivující pracovní prostředí?

Komunikujete anglickým jazykem?

Pak hledáme právě Vás - pozice je vhodná pro ABSOLVENTY.

Procesní inženýry nyní hledáme jak do Plzně, tak do Boru u Tachova. Nabízíme automotive i non-automotive průmysl.

  • zodpovědnost za nastavení výrobních procesů

  • náběh nových projektů

  • plánování výrobních procesů

  • optimalizace výrobních technologií

  • tvorba postupů k výrobním zařízením

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ technického směru

  • orientace ve výkresové dokumentaci

  • praxe na obdobné pozici výhodou

  • zkušenosti v oblasti automotive velkou výhodou

  • anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • nástup dle dohody

  • zajímavou příležitost ve společnosti s dlouholetou tradicí

  • moderní prostředí

  • možnost využití jazykových znalostí - denní kontakt se zahraničními kolegy

  • přátelské prostředí

  • zajímavé finanční ohodnocení + bonusy

  • dovolená navíc

Benefity

  • Stravenky

  • Závodní stravování

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Gabriela Pčolová
+420 373 033 326
ID: 4420672  Datum zveřejnění: 8.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc