Mistr výroby

Praha

Popis pozice

  • Vedení 10-15 zaměstnanců výroby

  • Organizace práce svěřeného týmu

  • Zajištění včasné a přesné výroby

  • Sledování efektivity výroby a případná účast na její optimalizaci

Profil kandidáta

  • Zkušenost s vedením lidí

  • Relevantní praxe ve strojírenské výrobě

  • Znalost Anglického jazyka na komunikativní úrovni

  • Znalost práce na PC

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené a týden placeného volna

  • Stravenky plně hrazeny zaměstnavatelem

  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění

  • Firemní posilovnu a další aktivity podporující zdravý životní styl

Benefity

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4420676  Datum zveřejnění: 8.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.