Skladník - 2 směny - Příbram - od 25 000 Kč

Středočeský kraj

Popis pozice

Do výrobní společnosti v Příbrami hledáme nové kolegy/ně do skladu.
  • obsluha vysokozdvižného vozíku,

  • manipulace s výrobky a materálem,

  • naskladňování a vyskladňování kamionů.

Profil kandidáta

  • min. SOU,

  • průkaz na VZV,

  • znalost práce s PC,

  • zkušenosti s prací ve skladu.

Nabízíme

  • práci na 2 směny v Příbrami,

  • mzdu od 25 000 Kč,

  • odměny,

  • stravenky v hodnotě 100 Kč/den,

  • 5 týdnů dovolené,

  • práci v novém, čistém pracovním prostředí.

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková