Mistr/Team Leader

Ústecký kraj

Popis pozice

  • Vedení a organizace oddělení výroby elektrických rozvaděčů a kabelových svazků

  • Zodpovědnost za malý tým lidí (5 podřízených)

  • Kontrola výstupní kvality, testování a sledování kvality samotného výrobního procesu

  • Zvyšování efektivity, reportování, spolupráce s oddělením zásobování a plánování, sledování prostojů a jejich zpracování

Profil kandidáta

  • Minimálně středoškolské vzdělání se znalostí elektro oboru (není nutná vyhláška 50)

  • Nejméně 3 roky praxe na obdobné pozici, ideálně zkušenosti s řízením malé výrobní jednotky

  • Praxi ve vedení lidí, rozhodování, aktivní řešení problémů, orientaci na výsledek

  • AJ na komunikativní úrovni je nutností

  • ŘP sk.B

  • MS Office

Nabízíme

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na dopravu

  • Týden dovolené navíc

Benefity

  • Stravenky

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4420679  Datum zveřejnění: 8.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.