IT Recruiter pro významné HR projekty

Praha, Česko

Popis pozice

Staňte se součástí naší společnosti!

Jsme společnost ManpowerGroup, firma s předním postavením na českém i světovém trhu v poskytování personálních služeb. Naše společnost zahrnuje několik specializovaných divizí.

Divize Experis se zaměřuje výhradně na poskytování služeb v oblasti IT. Jejím hlavním cílem do budoucna je začlenění se mezi největší poskytovatele IT služeb na trhu. Cesta k tomuto cíli je před námi, avšak již kráčíme cestou, u které věříme, že nás dovede k tíženému úspěchu. Hledáme nyní další ambiciózní osobnosti, které spolu s námi půjdou do toho.

Do týmu v Praze i Brně, hledáme

SENIOR RECRUITERA (se zkušeností v IT recruitmentu)

Experis zajišťuje nejen nábor IT specialistů pro klienty, ale podílí se také na náborových projektech přímo u klientů a poskytuje tak vysoce kvalifikované služby v oblasti IT náboru, HR Marketingu a dalších služeb dle potřeb zákazníka. Můžete se tak dostat k rozmanité práci na zajímavých projektech v mezinárodních společnostech.

  • zodpovědnost za vedení náborového procesu na projektu přímo u klienta (od oslovení uchazečů přes vedení pohovorů až na feedback a offer management),

  • poradenství a konzultace v oblasti náboru, HR Marketingu a dalších oblastech, dle potřeb a zadání klienta,

  • spolupráce na různorodých mnohdy zahraničních projektech s kolegy v rámci lokálního či mezinárodního týmu a další aktivity spojené s recruitmentem,

I když hledáme zkušeného člověka, čeká Vás propracovaný onboarding, školení a mentoring od zkušených kolegů, a hlavně, skvělý tým pod vedením Petry nebo Markéty (Branch Managerky v Praze a Brně), jejíž pravou rukou je zkušený Team Leader - společně tak tvoří tandem nadřízených, kteří ví, o čem IT/HR business je. Jsou vždy podporou, a ještě jsou to správní a féroví lidé.

Profil kandidáta

Na této pozici očekáváme zkušeného recruitera, který má rád výzvy a hledá rozmanitou práci na různých projektech.

Určitě je potřeba dobrý základ z IT náboru a alespoň roční zkušenost v IT recruitmentu. Pokud budete zkušený non IT recruiter, do hlubin IT Vám pomůžeme se dostat ?
Hledáme někoho, kdo je komunikativní, flexibilní, proaktivní a obchodně smýšlející a na recruitment se dívá jako na komplexní proces, zahrnující i HR Marketing, práci se systémy, komunikaci a budování dlouhodobých vztahů jak s klienty, tak kandidáty.

IT nábor není jednoduchý, ale my máme nástroje, které Vám ho velmi usnadní. Nicméně, bez inovativního přístupu a vytrvalosti hledat stále nové cesty se neobejdete.

Ceníme si lidí, kteří se nebojí přijít s vlastním nápadem.

Většina našich klientů jsou mezinárodní společnosti, proto se bez dobré angličtiny neobejdete.

Nabízíme

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti, která je jedničkou na českém i světovém trhu,

  • propracovaný systém vzdělávání a školení – recruitment, LinkedIn, odborné školení na IT recruitment a sourcing, interní systémy a další,

  • možnost výkonu práce v Praze (Florentinum) či v Brně (Panská ulice),

  • zajímavé finanční ohodnocení (fixní mzda + atraktivní bonusový systém, který opravdu jinde nedostanete),

  • flexibilní pracovní dobu včetně možnosti práce na home office,

  • práci na plný či zkrácený úvazek (minimálně však úvazek s dotací 6 hodin denně),

  • přátelskou firemní kulturu – můžete se podívat na Atmoskop a přečíst si hodnocení společnosti našimi zaměstnanci (to vám jistě také mnohé napoví),

  • služební notebook a telefon i pro soukromé účely,

  • firemní benefity: stravenky, týden dovolené navíc, 3 sick days, den volna na narozeniny, CSR den jinak, home office, karta Multisport s příspěvkem zaměstnavatele, systém Cafeterie, odborná školení a jazykové kurzy v pracovní době, firemní akce a další,

  • skvělý tým, který aktuálně čítá 16 kolegů,

  • nástup možný ihned či dohodou.

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4420907  Datum zveřejnění: 8.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.