Recepční do mezinárodní společnosti – Anděl/Stodůlky

Praha

Popis pozice

Hledáme recepční/ho do mezinárodní, spolehlivé a dynamické společnosti. Čeká vás pohodová a různorodá práce, kde budete v kontaktu se zaměstnanci, návštěvami a dodavateli na denní bázi.

  • Běžné úkony spojené s chodem recepce (ohlašování hostů, zpracování pošty, telefonická a emailová komunikace s klienty i zaměstnanci společnosti, správa interního rezervačního systému a zasedacích místností)

  • Zajišťování dopravy a ubytování pro zaměstnance (letenky, jízdenky, taxi, ubytování)

  • Zajišťování občerstvení na jednání a interní workshopy či konference

  • Komunikace s dodavateli (úklidová firma, správa budovy, nákup kancelářských potřeb)

  • Administrativa spojená s Office Managementem

Profil kandidáta

  • Středoškolské vzdělání (ukončené maturitou)

  • Komunikativní znalost anglického jazyka

  • Příjemné a přátelské vystupování, samostatnost, pečlivost

  • Uživatelská znalost práce s PC a balíčkem MS Office

  • Zkušenost na pozici recepční nebo Front Office výhodou

Nabízíme

  • Pracovní smlouvu na HPP

  • Plný úvazek (40 h/týdně)

  • Zázemí stabilní společnosti, která je lídrem ve své oblasti

  • Benefity: 25 dní dovolené, stravenky

  • Možnost mimořádné odměny

Benefity

  • Stravenky

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Farida Alieva
+420 703 865 271
ID: 4420908  Datum zveřejnění: 8.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.