Mistr / Mistrová - 1 směna

Pardubický kraj

Popis pozice

Hledáme zkušeného mistra nebo mistrovou z automotive výroby, který/á povede tým celkem cca 20 zaměstnanců.

Jedná se o pozici na 1 směnu, výroba běží ve 3 směnách.

Místo výkonu práce: Choceň
Budete zodpovědný/á za vedení kolektivu cca 20-25 lidí na 3 směnách včetně team leaderů.

Dále organizovat práci, kontrolovat dodržování pracovních postupů, řešit odměňování zaměstnanců, rozvíjet a motivovat zaměstnance.

Profil kandidáta

  • min. SŠ vzdělání s maturitou

  • letitá praxe na obdobné / stejné pozici v automotive výrobě

  • znalost KAIZEN, 5S

  • schopnost vedení týmu

  • zkušenosti s optimalizací procesů výhodou

Nabízíme

  • práci na 1 směnu s možností mírné úpravy pracovní doby (příchod / odchod)

  • možnost kariérního růstu a vzdělávání

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na volnočasové aktivity, penzijní připojištění

  • finanční odměny – roční prémie, životní jubilea, narození miminka

  • výhodné telefonní tarify pro celou vaši rodinu

  • možnost navštěvovat firemní kurzy AJ

  • společné akce a teambuildingy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Simona Slavíková
+420 773 769 192
ID: 4420909  Datum zveřejnění: 8.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.