Operátor ve výrobě! Udělejte kariéru u společnosti ŠKODA AUTO!

Středočeský kraj, Česko

Popis pozice

Významná firma Škoda Auto, hledá zaměstnance na výrobu špičkových modelů Kodiaq,Superb nebo Octavia.

Staňte se součástí super týmu. I když nemáte zkušenosti a praxi rádi Vás zaučíme a pomůžeme získat nové zkušenosti.

Volné pracovní pozice jsou v lokalitě: Mladá Boleslav.
Přesné pracovní zařazení se odvíjí podle Vašich zkušeností a podle volných pracovních pozic.

Volné pozice:

  • Operátor ve výrobě

Profil kandidáta

  • Požadujeme docházku v třísměnném režimu (R/O/N).

  • Dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost.

Nabízíme

  • Nástup možný IHNED.

  • Pracovní smlouvu na HPP.

  • Možnost přestupu pod kmen ŠKODA AUTO.

  • Mzdu od 38 000 Kč – 41 000 Kč/měsíc

  • Možnost vyplácení záloh.

  • Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů dovolené).

  • Stravenky.

  • Závodní stravování.

  • Možnost ubytování.

Benefity

  • Stravenky

  • Závodní stravování

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na ubytování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4421088  Datum zveřejnění: 9.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 38 000 Kč/měsíc