Mistr servisu pro osobní nebo nákladní automobily

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro jednu z nejznámějších automobilových značek na světě hledáme člověka, který má předchozí zkušenosti s vedením lidí, dobré organizační schopnosti a vzdělání technického směru. Pokud jste nadšenec do aut a zajímá vás automobilový průmysl, tak nám zašlete svůj životopis.

  • organizace práce v servisu – pod sebou budete mít tým přijímacích techniků (10 lidí)

  • kontrola kvality práce mechaniků

  • komunikace spřijímacími techniky

  • komunikace s technickým oddělením výrobce

  • vedení dílny s důrazem na maximální efektivitu

  • starost o dílenské vybavení – spolupráce s vedoucím logistiky

  • kontrola a dodržování čistoty na dílně

  • provádění interních školení

Profil kandidáta

  • nejlépe vzdělání technického směru – automechanik, údržbář

  • praxe v oblasti např. automechanik, údržbář zemědělských strojů, výtahů, vedoucí dopravy

  • ŘP B nebo C

  • základní znalost práce na PC – MS Office

  • praxe na vedoucí pozici

  • velmi dobré organizační schopnosti

Nabízíme

  • mzda 40 000 - 65 000 Kč

  • odměny ke mzdě

  • příspěvek na dojíždění pro dojíždějící do Plzně

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • věrnostní odměny za odpracované roky

  • příspěvek na narození dítěte

  • odměna za jubileum zaměstnance

  • 20 dní dovolené

  • teplé a studené nápoje zdarma na pracovišti

  • firemní slevy

  • kariérní posun do budoucna na produktového specialistu

Benefity

  • Závodní stravování

  • Odměny ke mzdě

  • Příspěvek na dopravu

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová