IT analytik - UML & Enterprise Architect

Praha, Česko

Popis pozice

Chceš pracovat na zcela novém, dlouhodobém projektu, a být u jeho nastavení od úplného začátku? Zajímá tě, jak vypadá práce ajťáka pro státní správu, ministerstvo zemědělství nebo financí?

Do české společnosti, která je vedoucím expertem na českém trhu v oblasti IT služeb a má na starosti správu, vývoj a integraci interních a externích projektů pro státní správu hledáme nového kolegu – IT Analytika.

Naše firma

Moderní kanceláře s krásným výhledem máme v Praze. Celkem nás v nich sedí něco kolem 180 - žádný velký korporát. Preferujeme spolupráci na delší dobu - rádi pomáháme rozvíjet dovednosti a kompetence těm, které svět IT zajímá.

  • psaní business analýzy

  • modelace systémů pomocí diagramů (případy užití, datový model, model tříd a komponent)

  • práce v CASE nástroji – Enterprise Architect

  • návrh webových rozhraní pro SOAP/REST

  • nasazení, testování a nastavení použitých technologií

Profil kandidáta

  • znalost modelovacího jazyka UML (třídy, entity, vztahy, UseCase)

  • zkušenost s prací v Enterprise Architect

  • znalost programovacího jazyka SQL/XML/Java

  • zkušenost s návrhem webových rozhraní pro SOAP/REST

  • orientace v Confluence, Jira

NICE TO HAVE

  • zkušenost s databázemi: Oracle, Postgre SQL

  • znalost platforem BPMN Camunda, WSO2

  • orientace v microservisní architektuře

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • 3 sick days

  • homeoffice 2x týdně

  • stravenky

  • multisport karta

  • 18.000 Kč příspěvek na mobilní telefon

  • 18.000 Kč bodů na dovolenou, nákupy nebo relax

  • slevová Shell karta na benzín nebo naftu

  • výhodný zaměstnanecký tarif

  • vnitropodnikové vzdělávaní v rámci virtuální univerzity

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Aneta Marrone
+420703477905
ID: 4421422  Datum zveřejnění: 9.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.