Elektrikář/montér 40 000 Kč – 47 000 Kč/měsíc

Liberecký kraj

Popis pozice

Společnost vyrábějící výfukové systémy – společnost TENNECO, oceněná prestižním titulem ZAMĚSTNAVATEL REGIONU 2022, rozšiřuje svoji výrobu a pro novou halu hledá vícero kolegů na pozice strojírenských dělníků s nástupem ihned do kmene.

Lokalita Hodkovice nad Mohelkou – 10 min. cesty od Liberce.

Jste šikovný, zručný a hledáte stabilní zaměstnání?

Pojďte a rozšiřte náš tým!

  • Opravy a seřízení svářecích zařízení

  • Opravy a seřízení zámečnických zařízení

  • Opravy hydraulických a pneumatických systémů

  • Instalace a zprovoznění elektrických zařízení

  • Spolupracuje s externími společnostmi na odstranění poruch a určuje jejich příčiny

Profil kandidáta

  • Úplné střední odborné vzdělání (výuční list), ideálně elektrotechnického směru

  • platná vyhl. 50/1978 Sb. §6 a výše

  • Orientace v technické dokumentaci

  • Předchozí zkušenost v oboru automotive alespoň 1 rok

  • Základní znalost práce na PC

Nabízíme

  • Nástupní mzdu 40 000 Kč – 47 000 Kč + placené přesčasy

  • Nástup IHNED do KMENE společnosti TENNECO

  • Smlouvu na hlavní pracovní poměr

  • Náborový příspěvek 5000 Kč

  • 13. mzdu

  • Týdenní pracovní dobu 37,5 hod.

  • 5 týdnů dovolené

  • Podporujeme zdravý životní styl – u nás dostáváte ovoce každý den ZDARMA, v zázemí možnost využít naši posilovnu, dotované masáže

  • Stravenkový paušál – 82 Kč čistého za směnu do mzdy

  • Sodexo karta

  • Podporu při narození dítěte. Pokud již děti máte, využijte možnost dotovaných táborů pro vaše děti

  • Odměny při pracovních a životních výročích

  • Výhodné mobilní tarify

  • Příspěvek na životní či penzijní pojištění, kulturu a sport

  • Čisté pracovní prostředí – nová hala, zázemí moderního závodu – nové šatny a sprchy

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková