Začni s kariérou IT Recruitera u nás! - office v centru a snový tým

Praha

Popis pozice

Jsme společnost ManpowerGroup, jednička na českém i světovém trhu v poskytování personálních služeb. V současné chvíli jsme i 15.největším zaměstnavatelem v ČR.
Naše společnost zahrnuje několik specializovaných divizí. Divize Experis se zaměřuje výhradně na poskytování služeb v oblasti IT.
Do týmu Experis hledáme nyní specialisty v oblasti IT a IT Recruitmentu. Nevadí, že nemáte letité zkušenosti, naše skvělé Team Leaderkyně Jíťa (pro Prahu) a Anička (v Brně) Vás naučí vše potřebné. Nad sebou holky mají ještě zkušené Branch Managery, takže tým Vám má rozhodně co předat. A vsadím se s Vámi, že za půl roku budete ostříleným IT Recruiterem!

  • Pomoc našim klientům při hledávání IT kandidátů za užití moderních nástrojů na pozice vývojářů, engineerů, IT architektů a dalších,

  • zodpovědnost za vedení náborového procesu (od oslovení uchazečů přes vedení pohovorů až na feedback a offer management),

  • pravidelná komunikace s klienty – setkání, konference, pravidelné review,

  • spolupráce na různorodých mnohdy zahraničních projektech s kolegy v rámci lokálního či mezinárodního týmu a další aktivity spojené s recruitmentem,

  • propracovaný onboarding, školení a mentoring od zkušených kolegů,

  • a hlavně, čeká Vás skvělý tým pod vedením Míši (Branch Manager), Jitky a Aničky - společně tvoří partu nadřízených, kteří ví o čem IT business je, vždy Vás podpoří a ještě jsou to správní a féroví lidé se kterými je sranda.

Profil kandidáta

Na této pozici očekáváme motivovaného člověka, který nemusí mít letité zkušenosti v IT recruitmentu (ale pokud je máte, samozřejmě se zlobit nebudeme :-) ). Do našeho světa budete řádně zaučen/á.

Hledáme někoho, kdo je komunikativní, flexibilní, proaktivní a obchodně smýšlející. Nebojí se přijít s vlastním nápadem, který chce prosadit a nechybí mu přirozená schopnost jak navazovat dlouhodobé kontakty, které umí udržovat. Nutností je také pokročilá znalost anglického jazyka (min. úroveň B2) - budete ji využívat při pohovorech s kandidáty i při komunikaci s našimi klienty

Dále byste měl/a mít:

  • zájem proniknout do IT světa,

  • motivaci pro práci v dynamickém prostředí HR,

  • pozitivní a proaktivní přístup,

  • chuť vydělat si hezké peníze,

  • zkušenost zejména s náborem je vítaná, avšak není podmínkou.

Nabízíme

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti

  • propracovaný systém vzdělávání a školení – recruitment, LinkedIn, odborné školení na IT recruitment a sourcing, interní systémy,

  • kurzy AJ v pracovní době,

  • možnost výkonu práce v Praze (Florentinum) či v Brně (Panská ulice),

  • moderní kanceláře, ve kterých se zaručeně budete cítit dobře,

  • zajímavé finanční ohodnocení (fixní mzda + atraktivní bonusový systém, který u nás není nijak zastropovaný),

  • flexibilní pracovní dobu včetně možnosti práce na home office (min. 2x týdně),

  • práci na plný či zkrácený úvazek (v minimální výši 0,8)

  • přátelskou firemní kulturu – můžete se podívat na Atmoskop a přečíst si hodnocení společnosti našimi zaměstnanci (to vám jistě také mnohé napoví),

  • služební notebook a telefon i pro soukromé účely,

  • firemní benefity: stravenky, týden dovolené navíc, 3 sickdays, den narozeninového volna, CSR den, karta Multisport s příspěvkem zaměstnavatele, systém Cafeterie, odborná školení a jazykové kurzy v pracovní době, firemní akce a další,

  • skvělý tým brandu Experis, který aktuálně čítá 20 kolegů,

  • smlouvu na dobu určitou v rámci prvního roku, následně doba neurčitá,

  • nástup možný ihned či dohodou.

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4421718  Datum zveřejnění: 9.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.