Elektroúdržbář - 12hod směny

Středočeský kraj

Popis pozice

Hledáme šikovného údržbáře s vyhláškou č.50 do výrobního závodu u Mladé Boleslavi.

Směnný režim: 12tky

Nástup možný ihned!

  • provádění pravidelných kontrol

  • údržba a čištění výrobního zařízení z pohledu elektro

  • vedení evidence všech oprav

  • zodpovědnost za údržbu ručního nářadí

  • dle potřeby výměna opotřebených náhradních dílů

Profil kandidáta

  • vyhláška č.50

  • předchozí praxe z obdobné pozice

  • zkušenost s opravou strojů ve výrobě

  • samostatnost, dochvilnost a zodpovědnost

Nabízíme

  • mzda dle zkušeností (domluvíte si sami na pohovoru)

  • týden dovolené navíc

  • 13. mzda

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • příspěvek na dopravu

  • příspěvek na sport a kulturu

  • vzdělávací kurzy a školení

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4421722  Datum zveřejnění: 9.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.