Operátor granulace až 37.600 Kč

Praha

Popis pozice

Nabízíme volná pracovní místa na operátora granulace ve farmaceutické společnosti.

Pokud Vám nevadí práce na směnný provoz a práce se nebojíte, tak čtěte dál.

  • Přípravovat směsí pro výrobu léků

  • Obsluha výrobních zařízení

  • Dodržování hygienických zásad na pracovišti

  • Vyplňování příslušné dokumentace

  • 3 směnný provoz (6-14 hod, 14-22 hod a 22-6 hod)

Profil kandidáta

  • SŠ/SO (výhodou -chemie, farmacie, potravinářství)

  • Zkušenost s obsluhou výrobních zařízení a zásad správné výrobní praxe

  • Předchozí praxe ve farmaceutické či potravinářské výrobě výhodou

  • Důslednost a samostatnost

  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

Nabízíme

  • Mzda až 37 600 Kč (základní mzda 32 400 Kč + 1 000 Kč po zaučení + příplatky dle zákoníku práce a kolektivní smlouvy až 4 200 Kč v třísměnném provozu)

  • 25 dní dovolené

  • Dotované stravování v závodní jídelně

  • Cafeterie v hodnotě 11 000 Kč ročně

  • Lokalita Praha-Dolní Měcholupy

  • A další zajímavosti!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zdeněk Diviš
ID: 4421928  Datum zveřejnění: 9.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.