Operátor výroby až 39 600,- Kč

Praha

Popis pozice

Chcete být součástí nadnárodní společnosti – jedničky na trhu ve vývoji i výrobě léků v Praze? Hledáme spolehlivé a pečlivé pracovníky do skvělého týmu na pozici operátora balící linky.

Pokud vás zajímá farmacie a chcete se podílet na výrobě všem potřebným lékům jako kmenový zaměstnanec, tak čtěte dál!
V pracovní době se budete podílet balení výrobků, sanitaci, dodržování hygieny a vedení příslušné dokumentace.

Profil kandidáta

Nového kolegu si představujeme tak, že má zkušenosti s obsluhou výrobních zařízení. Praxe z čisté výroby je velkou výhodou (potravinářství, chemie apod.). Očekáváme samostatnost, pečlivost a ochotu se vzdělávat a učit se novým věcem. Rozhodně by neměl vadit nepřetržítý provoz (6-18h, 18-6h).

Nabízíme

My vás za to odměníme mzdou až 39.600 Kč (základní mzda 28 000 Kč + 1 000 Kč po zaučení + příplatky dle zákoníku práce a kolektivní smlouvy až 10 600 Kč v nepřetržitém provozu), a to není vše!

Čekají Vás u nás přípatky a benefity typu závodního stravování, flexi programu až 11 000 Kč/rok, 25 dní dovolené a 5 dní zdravotního volna.

Lokalita Praha-Dolní Měcholupy.

Nástup je možný ihned.


NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zdeněk Diviš
ID: 4421930  Datum zveřejnění: 9.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.