Hlavní účetní

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro stabilní, strojírenskou společnost s dlouholetou historií hledáme kandidáty na pozici hlavní účetní. Pokud máte zkušenosti z pozice hlavní účetní nebo auditora neváhejte nám zaslat váš životopis.

Nástup možný ihned.

  • Správa finančního účetnictví společnosti (měsíční a roční uzávěrka, hlavní kniha), správa přímých a nepřímých daní (daň z nemovitosti, srážková daň, daň z příjmu) a majetku (podklady pro inventuru, vyhodnocení, účtování majetku, kontrola dat)

  • Řízení finančních rizik a vnitřní kontroly, příprava statistik, operativní leasing

  • Práce v týmu 7 lidí, kteří se zabývají controllingem i účetnictvím

  • Spolupráce s centrem sdílených služeb v zahraničí

Profil kandidáta

  • Ekonomické vzdělání a odpovídající práce (alespoň 3 roky na pozici hlavní účetní)

  • Znalost českých i mezinárodních účetních standardů IFRS

  • Anglický jazyk na úrovni alespoň B1 – schopnost komunikovat emailem i telefonicky (možné další vzdělávání)

  • Zodpovědnost, spolehlivost, ochota se rozvíjet a vzdělávat

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc

  • Odměna ve výši 10-15% roční mzdy

  • Flexibilní pracovní doba s možností HO (možnost HO minimálně jednou týdně)

  • Závodní stravování (oběd za 30 Kč/den)

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na volnočasové aktivity

  • Jazykové kurzy

  • Odměny za pracovní a životní jubilea

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Závodní stravování

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Vlachová