Pomocná práce ve výrobě: Tiskař, Skladník s VZV, Operátor výroby

Praha

Popis pozice

Hledáš senzační přivýdělek na vánoční dárky? Hledáš brigádu s možností práce na HPP po novém roce? Jsi manuálně zručný a časově flexibilní? Pokud ano, pojď k nám pracovat!

Pro našeho klienta hledáme zaměstnance na pozici Tiskař, Skladník s VZV a Operátor výroby.

  • pomocné práce ve výrobě, obsluha strojů

  • obsluha tiskařského stroje

  • manipulace s výrobky (knihy, kalendáře, ... )

  • práce ve skladu (VZV)

Profil kandidáta

  • Zkušenost na podobné pozici výhodou, ale ne podmínkou.

  • Vše potřebné tě naučíme! Pro nás je důležitá zodpovednost a spolehlivost.

  • Pozice ve skladu - VZV podmínkou

Nabízíme

  • spolupráce na dohodu o pracovní činnosti do Vánoc, v připadě oboustranné spokojenosti možnosti přejití na HPP v novém roce

  • mzda: 140,- Kč

  • odměny až 20,- Kč / hod dle výkonu

  • příplatek za noční směnu 15 %, příplatek za práci o víkendu 10 %

  • stravenkový paušál 66,- Kč za odpracovanou směnu

  • svozový autobus zdarma ze Zličína

  • lokalita: Chrášťany

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zdeněk Diviš
ID: 4421933  Datum zveřejnění: 9.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.