Nová výzva - team leader SW testingu

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pokud máte zkušenost ze SW vývoje a vedením lidí, máme pro vás novou pracovní pozici na celosvětově prodávaném produktu, pak jste tady správně!

  • Vedení týmu testerů softwaru inteligentních čidel

  • Rozdělování úkolů mezi členy týmu

  • Příprava a rozdělování rozpočtu pro tým

  • Motivace a mentoring pracovníku týmů

  • Pravidelné vyhodnocování výsledků pracovníků týmu (měsíční, kvartální a roční)

  • Komunikace s ostatními odděleními společnosti

  • Komunikace s kolegy mezinárodních týmů

Profil kandidáta

  • Zkušenost s vedením lidí

  • AJ na komunikativní úrovni

  • Min. SŠ technického směru

  • V SW vývoji již máte předchozí zkušenosti

Nabízíme

  • Nadstandartní finanční ohodnocení

  • 25 dní dovolené + 3 dny sick days + další volno nad rámec zákoníku

  • Zkrácená pracovní doba 37,5 hod týdně

  • Možnost home office a pružné pracovní doby

  • E-stravenky, Cafeterie

  • Další bonusy ke mzdě

  • Příspěvěk na dopravu, penzijní připojištění a home office

  • Karta Multisport

  • Podpora iniciativy a inovace

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Nikola Šírová
ID: 4422072  Datum zveřejnění: 10.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.