Obráběč kovů s nástupním bonusem 40 000 Kč

Nový Jičín, Česko

Popis pozice

Hledáme šikovného uchazeče s chutí pracovat v obráběcím centrum. Nevadí, pokud nemáš zkušenosti, zaučíme tě!

  • Obsluha konvenčních strojů – vrtaček, frézek, brusek a soustruhů

  • Kusová výroba soustružených dílů

  • Příležitostná kusová výroba frézovaných a vrtaných dílů

Profil kandidáta

  • vyučení v oboru

  • Znalost čtení výkresové dokumentace, přesné měření měřidla

  • Spolehlivost, aktivní přístup, chuť se učit a rozvíjet

  • Práci ve vícesměnném provozu

Nabízíme

  • práci v atraktivním prostředí s dobře fungujícím kolektivem

  • dovolená 5 týdnů

  • pravidelné preventivní prohlídky, rehabilitační programy

  • příspěvek na penzijní pojištění, stabilizační odměny

  • roční bonusy za splnění ukazatele EBIDTA

  • férové jednání, tvůrčí a přátelskou atmosféru

  • za kvalitně odvedenou práci zajímavé finanční ohodnocení

  • kafetérie, závodní stravování, program BENEFIT PLUS

Benefity

  • Stravenky

  • Závodní stravování

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Nikola Šírová
ID: 4422125  Datum zveřejnění: 10.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.