Obchodník/Account Manager pro oblast HR

Plzeňský kraj

Popis pozice

Jsme ManpowerGroup - největší personální společnost a zároveň 15. největší zaměstnavatel v České republice. Pro region Plzeňska a jeho okolí hledáme vztahového business managera již se zkušeností z B2B projektů v oblasti služeb.

Našim klientům pomáháme najít talentované pracovníky a dále růst díky službám, které poskytujeme. Náš záběr v oblasti HR sahá od recruitmentu přes outsourcing, marketing, až po HR consulting. Pojďte s námi propojovat zajímavé pracovní nabídky významných klientů s talentovanými lidmi.
Člověk, který dokáže budovat a efektivně udržovat síť užitečných vysoce postavených kontaktů a jejich prostřednictvím dosahovat obchodních cílů, je zde na správné adrese. A že svých prokazatelných úspěchů v oblasti služeb dosáhl mimo HR pro nás není překážkou. Platí ale, že cesta k úspěchu v této oblasti vede výhradně přes networking a vyjednávání se seniorním managementem a majiteli firem.

Co Vás na této pozici čeká?

  • spoluúčast při řešení komplexních projektů a jejich aktivní prodej,

  • akvizice nových klientů na základě předem definovaných obchodních cílů,

  • spolupráci na projektech našich nejvýznamnějších klientů,

  • spolupráci s kolegy na pobočkách,

  • definování budoucí obchodní strategie a rozvíjení obchodních příležitostí,

  • účast a zastupování společnosti ve výběrových řízeních,

  • tvorba prezentací a cenových nabídek,

  • pravidelný reporting, plánování rozpočtu, aj.

Profil kandidáta

Hledáme především někoho, kdo umí klienta vyslechnout, pochopit jeho potřeby a navrhnout mu řešení na míru. Práce obchodníka v ManpowerGroup vyžaduje především velkou míru empatie, citu a profesionality.

Dále byste měl/a mít:

  • reprezentativní a milé vystupování,

  • předchozí zkušenosti z obdobné obchodní pozice (alespoň 2 roky podmínkou) a obchod mít prostě v krvi,

  • velmi uvítáme zkušenost z HR prostředí, nebo alespoň z prodeje podobných služeb,

  • znalost anglického jazyka (na komunikativní úrovni B2).

Nabízíme

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti, která je jedničkou na českém i světovém trhu,

  • příjemné prostředí plzeňské pobočky,

  • zajímavé finanční ohodnocení (fixní mzda + atraktivní bonusový systém),

  • flexibilní pracovní dobu včetně možnosti využívat home office,

  • práci na plný či zkrácený úvazek (min. úvazek 0,8) ,

  • služební automobil i k soukromým účelům,

  • přátelskou firemní kulturu – můžete se podívat na Atmoskop a přečíst si hodnocení společnosti našimi zaměstnanci (to vám jistě také mnohé napoví),

  • služební notebook a telefon i pro soukromé účely,

  • firemní benefity: stravenky, týden dovolené navíc, 3 sick days, den narozeninového volna, CRS den, home office až 2x týdně, karta Multisport s příspěvkem zaměstnavatele, systém Cafeterie, odborná školení a jazykové kurzy v pracovní době, firemní akce a další,

  • smlouva na HPP po dobu jednoho roku (následně možnost na dobu neurčitou) nebo spolupráce přes IČO,

  • nástup možný ihned či dohodou.

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4422373  Datum zveřejnění: 12.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.