Stavbyvedoucí

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme stavbyvedoucího, který bude zastřešovat projekty v oblasti průmyslových staveb a investic.

  • Zajištění stavebních projektů

  • Nastavení harmonogramu prací

  • Spolupráce s projektanty na vytváření dokumentace

  • Vytváření dokumentace pro výběrová řízení (specifikace technických, legislativních a BOZP požadavků)

  • Plnění interních procesů (povolovací, výběrová řízení a jiné)

  • Koordinace dodavatelských firem a sledování kvality práce

  • Předávání díla servisní společnosti

Dále pak stavební údržba, zejména:

  • vrat, dveří a oken

  • asfaltových a betonových ploch

  • střech, světlíků

  • nosných a nenosných stavební konstrukcí

  • částečná údržba zeleně

Profil kandidáta

  • VŠ nebo SŠ vzdělání s maturitou, ideálně stavební

  • Zkušenosti v oboru stavitelství

  • Angličina na komunikativní úrovni

  • MS office na uživatelské úrovni (tabulky, příprava prezetnace)

  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Prémie za odvedenou práci (5x ročně dostanete bonusy, které vám ve výsledku přidají až 3 platy)

  • Pružná pracovní doba a možnost home office

  • Zvýhodněný tarif u mobilního operátora

  • Služby ve firemním centru zcela zdarma (fitness, jóga, fyzioterapie)

  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění

  • Týden dovolené navíc

  • Vzdělávací kurz, školení

  • Bezplatné právní či psychologické poradenství

  • Závodní stravování

  • Občerstvení na pracovišti

  • Sleva na firemní vozy

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Nadstandardní lékařská péče

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Hermannová
ID: 4422802  Datum zveřejnění: 12.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.