IT konzultant - ERP a logistické systémy

Hlavní město Praha, Česko

Popis pozice

Pro klienta, který patří k nejžádanějším a nejstabilnějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice, hledáme IT konzultanta pro ERP a logistické systémy. Nový člen týmu se přidá do pražské pobočky.

→ Naše společnost ←

V současné době působíme ve 32 zemích. Na český trh jsme vstoupili v roce 2003 a od té doby jsme se rozrostli na více než 280 prodejen a 5 logistických center. Od roku 2017 provozujeme také e-shop se spotřebním zbožím. Zaměstnáváme více než 12 000 lidí v oblasti provozu i administrativy a všem našim kolegům nabízíme pracovní prostředí, které podporuje rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, stabilitu a rozvoj.

  • správa ERP a logistických systémů našich skladů – konfigurace, řešení chyb a požadavků

  • testování a nasazování nových verzí modulů ERP systémů

  • 2nd level support pro koncové uživatele

  • účast v projektech zavádějících nové funkčnosti na centrále a skladech v ČR

  • komunikace s odbornými úseky

  • spolu s dalšími kolegy v týmu „off-site“ pohotovost (cca 1 týden v měsíci)

Profil kandidáta

  • zkušenosti z podobné pozice - minimálně 1 rok

  • dobrá znalost libovolného ERP/logistického řešení

  • dobrá znalost SQL

  • všeobecné technické znalosti v oblasti databází, RDP, cloudu

  • znalost vnitropodnikových a logictických procesů výhodou

  • komunikativní znalost anglického, případně německého jazyka

Nabízíme

  • smlouvu na dobu neurčitou (s předem definovaným navýšením mzdy)

  • možnost využití home-office

  • 25 + až 5 dní dovolené

  • příspěvek na stravování ve výši 55 Kč

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • MultiSport kartu

  • jazykové kurzy angličtiny a němčiny

  • propracovaný systém zaučení a dalšího odborného vzdělávání

  • balíček pro nastávající rodiče: finanční dorovnání otcovské dovolené do plné výšky mzdy, hrazené volno první školní den pro rodiče prvňáčka

  • vitamínové balíčky

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4423110  Datum zveřejnění: 12.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.