HR generalista

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Hledáte uplatnění a chcete se dále rozvíjet v oboru HR?

Jste komunikativní a organizační typ?

Neváhejte a zašlete nám CV!

Hledáme zkušeného HR generalistu do super týmu v krásném prostředí.

  • nábory napříč společností na různorodé pozice

  • zadávání inzerce, vedení pohovorů

  • zpracování smluv a administrativa s tím spojená

  • školení zaměstnanců, lékařské prohlídky

Profil kandidáta

  • proaktivní přístup k práci

  • zkušenost na pozici HR

  • spolehlivost, pečlivost, komunikativnost

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • znalost zákoníku práce a HR procesů

Nabízíme

  • přátelský kolektiv

  • 5 dní dovolené navíc

  • příspěvek na závodní stravování

  • den volna na váš narozeninový den

  • pružná pracovní doba

  • možnost využití Home office

  • 5 dnů SICK DAY

  • příspěvek na penzijní pojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Světlíková
+420314004249
ID: 4423112  Datum zveřejnění: 12.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.