Nákupčí - Bitozeves

Ústecký kraj

Popis pozice

Do nadnárodní výrobní společnosti hledáme zkušeného kandidáta na pozici nákupčího.

  • Dokončovat všechny nákupní činnosti programu v souladu s požadavky zákazníků a podílet se na komoditních strategiích počínaje fází 0 až po celou dobu životnosti.

  • Zodpovědnost za plnění evropských nákupních cílů a akčních plánů.

  • Poskytování finanční expertízy z hlediska specifikací PD2, nástrojů a investičních rozpočtů.

  • Koordinovat požadavky dodavatelského řetězce, např. kdy a jak zajistit zdroje, výběr dodavatelů napříč programy atd.

  • Podpora správných rozhodnutí typu Make or Buy

  • Zajištění souladu s postupy IOS(International Operation System)

  • Zlepšování ziskovosti programu i všech nákupních činností za účelem neustálého zlepšování prostřednictvím globálního zásobování, snižování dlouhodobých/životních nákladů atd.

  • Podpora řešení problémů dodavatelů a účast na aktivitách zlepšování dodavatelských kapacit.

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání

  • Zkušenost 2 roky na obdobné pozici v automotive sektoru

  • Zkušenosti s nákupem, operativní a strategické zapojení

  • Plynulá znalost angličtiny

  • Schopnost pracovat v multikulturním a mezinárodním prostředí

Nabízíme

  • Bonusy a prémie

  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění

  • Stravenky

  • Dovolená 5 týdnů

  • Vzdělávací kurzy a školení

  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

  • Firemní akce

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Černohorská
ID: 4423344  Datum zveřejnění: 12.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.