Property manager – moderní budovy v Praze

Praha

Popis pozice

Developerská a investiční společnost hledá Property Managera s komunikativní angličtinou, který bude zajišťovat správu svěřených nemovitostí a jejich bezproblémový chod.

  • Správa svěřených objektů, řízení provozu budov

  • Výběr dodavatelů služeb a následný dohled nad nimi

  • Kontakt s nájemci, nájemní smlouvy, řešení problémů a pojistných událostí

  • Spolupráce s účetním a obchodním oddělením

  • Kompletní rozpočtování a rozúčtování nákladů, autorizace plateb

  • Reporting majiteli budov

Profil kandidáta

  • Vzdělání technického zaměření

  • Zkušenost 3-5 let v oblasti property managementu

  • Český/slovenský jazyk na vynikající úrovni, anglický jazyk na komunikativní úrovni

  • Výborné komunikační a organizační dovednosti, proklientský přístup

Nabízíme

  • Atraktivní pracovní prostředí, moderní budovy

  • Příjemnou atmosféru, respekt a korektní jednání

  • Odpovídající mzdové ohodnocení + nadstandardní zaměstnanecké benefity

  • Zázemí stabilní české společnosti

  • Nástup ihned či dle Vašich možností

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420 731 412 536
ID: 4423545  Datum zveřejnění: 13.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.