Obráběč kovů - soustružník / karuselář - rodinná společnost (2 směny)

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Otevírá se příležitost pro Obráběče kovů, Soustružníky, Karuseláře. Nabízíme slušné chování a vstřícný přístup rodinné atmosféry spol. do 20 zaměstnanců.
Těšíme se na Tebe! Rádi tě provozem provedeme. Místem pracoviště je Kopřivnice.

Práce je  ve 2 směnném provozu.

  • Obsluha CNC vertikálního soustruhu – karuselu (točný průměr do 2200 mm)

  • Programování základních operací na stroji (složitější operace a tvary s Vámi bude programovat technolog) - zkušenost není podmínkou

  • Práce ve 2 směnném provozu

  • Pravidelná údržba stroje

Profil kandidáta

  • Vzdělání ve strojírenském oboru – výuční list/maturita bez praxe, nebo minimálně několikaletá zkušenost v oboru

  • Schopnost číst výkresovou dokumentaci

  • Schopnost kontroly klasickými měřidly

Nabízíme

  • Přístup a slušné jednání ke svým pracovníkům

  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění

  • Stravenky/příspěvek na stravování

  • Závodní stravování

  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

  • Firemní akce

  • Možnost si napracovat hodiny

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4423941  Datum zveřejnění: 13.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 22 000 Kč/měsíc