Projektant/projektový inženýr

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání stavebního směru?

Chtěl/a byste pracovat jako projektant/projektový inženýr staveb?

Do české, perspektivní společnosti, která se zabývá projekční a inženýrskou činností v oblasti bytových, občanských a průmyslových staveb hledáme kandidáty na pozici projektanta/projektového inženýra.

  • Komunikace s klienty a dodavateli

  • Tvorba a koordinace projektové dokumentace bytových a průmyslových staveb

  • Práce v projektovém týmu 3-4 lidí (dle velikosti projektu)

  • Dle vašich zkušeností můžete být členem projektového týmu nebo rovnou tým vést

  • Realizace TDI a AD

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ stavebního směru

  • Znalost práce v CAD podmínkou

  • Praxe na obdobné pozici výhodou

  • Flexibilita, zodpovědnost a samostatnost

Nabízíme

  • Čtvrtletní prémie ke mzdě

  • Flexibilní pracovní doba

  • Možnost profesního růstu

  • Příspěvek na penzijní připojištění (1000Kč/měsíčně)

  • Příspěvky na stravování přmo do mzdy (99 Kč)

  • 4 týdny dovolené + 4 dny Sick Days

Benefity

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Vlachová
ID: 4423943  Datum zveřejnění: 13.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.