Projektový inženýr výrobních zařízení s AJ nebo NJ- cestování

Jihomoravský kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme posilu do projektového řízení!

  • rozvojem a industrializací interních výrobních procesů v oblasti výroby stabilizátorů

  • vedením projektů v oblasti výrobních zařízení - od zadávací dokumentace až po instalaci

  • spoluprací s interními a externími partnery, dodavateli strojů a jejich výrobci

Profil kandidáta

  • nutná aktivní znalost anglického nebo německého jazyka

  • VŠ technického zaměření

  • prokazatelný zájem o výrobní zařízení a technologie

  • zkušenosti s vedením projektů, konstrukcí nebo v oblasti údržby

  • ochota cestovat (cca 20%)

Nabízíme

  • 13. mzda ve formě půlročních bonusů

  • 5 týdnů dovolené

  • flexibilní začátek pracovní doby

  • příspěvek na stravování (stravenky nebo dotované stravování)

  • dárky při významných životních událostech

  • a další zaměstnanecké benefity (sportovní aktivity, zdravotní péče, firemní slevové akce, zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky)

Benefity

  • Stravenky

  • Závodní stravování

  • Odměny ke mzdě

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4423949  Datum zveřejnění: 13.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.