IT Recruiter chceš to zkusIT?

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Chceš proniknout do světa IT náboru? Umíš anglicky, alespoň na komunikativní úrovni a máš chuť se učit nové věci? Tak to pojď zkusit s námi!!! Není nutné mít zkušenosti v oblasti náboru, vše potřebné Tě naučíme. Není to jaderná fyzika, potřebuješ mít selský rozum a nebát se mluvit s lidmi. Já osobně mám 10 let zkušeností v IT náboru a vše co vím, Ti moc ráda předám :).

Naše společnost zahrnuje několik specializovaných divizí. Divize Experis se zaměřuje výhradně na poskytování služeb v oblasti IT. A právě do týmu Experis hledáme nové posily- IT recruitera/ku.
Co budeš dělat?

  • Učit se IT recruitment ( máme propracovaný onboarding, školení a mentoring od zkušených kolegů)

  • Pomáhat našim klientům při hledání IT kandidátů (oslovování IT uchazečů, vedení pohovorů, zjišťování zpětné vazby po pohovoru, offer management atd.)

  • Pravidelně komunikovat s klienty – setkání, konference, pravidelné review

  • Spolupracovat na různorodých mnohdy zahraničních projektech s kolegy v rámci lokálního či mezinárodního týmu a další aktivity spojené s recruitmentem

Profil kandidáta

  • Angličtina (komunikativní úroveň)

  • Motivace učit se nové věci a chuť proplout do světa IT

  • Zkušenost s náborem je vítaná, avšak není ani podmínkou ani překážkou

Nabízíme

  • Kanceláře v centru města s terasou s dech beroucím výhledem

  • Propracovaný systém vzdělávání a školení – recruitment, LinkedIn, odborné školení na IT recruitment a sourcing, interní systémy

  • Kurzy angličtiny v pracovní době

  • Zajímavé finanční ohodnocení (fixní mzda + bonusový systém, který u nás není nijak zastropován)

  • Flexibilní pracovní dobu včetně možnosti práce na home office (min. 2x týdně)

  • Služební notebook a telefon i pro soukromé účely

  • Firemní benefity: stravenky, týden dovolené navíc, 3 sickdays, den narozeninového volna, CSR den, karta Multisport s příspěvkem zaměstnavatele, systém Cafeterie, odborná školení a jazykové kurzy v pracovní době, firemní akce a další

  • Skvělý tým brandu Experis, který aktuálně čítá 20 kolegů

  • Smlouvu na dobu určitou v rámci prvního roku, následně doba neurčitá

nástup možný ihned či dohodou

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4424419  Datum zveřejnění: 13.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.