Plánovač výroby s angličtinou - Štětí (m/ž)

Ústecký kraj

Popis pozice

Do výrobní společnosti ve Štětí hledáme zkušeného plánovače/plánovačku výroby.

  • Tvorba výrobních plánů pro papírenské stroje v závodě

  • Spolupráce s kolegy z výroby na koordinaci výrobního programu s ohledem na technické a technologické možnosti jednotlivých linek

  • Komunikace s oddělením logistiky, zákaznickým a technickým servisem, prodejem a zahraničními prodejními kancelářemi

  • Koordinace přísun, změny či úpravy zakázek

  • Podílení se na mezinárodních projektech

Profil kandidáta

  • Minimálně středoškolské vzdělání

  • Zkušenosti z oblasti plánování výroby/logistiky/zákaznického servisu

  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni (min. B2)

  • Výborné analytické a organizační schopnosti

  • Silné komunikační dovednosti (zvládat komunikaci i ve vypjatých okamžicích)

  • MS Office (Excel na střední až pokročilé úrovni)

Nabízíme

  • 30.000,- Kč hrubého jako odměnu za Váš nástup

  • Až 6.000,- Kč příspěvek na dopravu

  • 25 dní dovolené

  • Flexibilní pracovní doba a možnost občasné práce z domova

  • Možnost vzdělávání a kariérního růstu

  • Již po roce si můžete požádat o bezúročnou půjčku

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Černohorská
ID: 4424421  Datum zveřejnění: 13.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.