Zkušený projektant pozemních staveb - Brno

Jihomoravský kraj, Česko

Popis pozice

Jste zkušený projektant s autorizací ČKAIT nebo se na ni připravujete? Ceníte si rozmanité práce a účasti na jedinečných projektech? Máme pro Vás zajímavou nabídku.

  • samostatné vytváření návrhů a výkresové dokumentace (pro řízení i realizaci projektů)

  • psaní průvodních a souhrnných zpráv

  • koordinace a řízení projektů po technické stránce

Profil kandidáta

  • vysokoškolské vzdělání v oboru

  • znalost používáí progarmů AutoCAD, CADKON+ a CADKON 2D

  • prokazatelná praxi

Dále oceníme, pokud Vám již byla udělena autorizace ČKAIT, máte zkušenost se sestavováním rozpočtů a výkazů výměr a není vám cizí práce v Revitu. Tyto zkušenost jsou vítány, ale nejsou podmínkou.

Nabízíme

  • prostředí, kde vaši práci férově ocení

  • flexibilní pracovní dobu

  • 5 týdnů dovolené + sick days

  • stravenky

  • prostor pro osobní růst

  • zájem o dlouhodobou spolupráci

  • tým fajn kolegů, jejichž rady vám přijdou vhod

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Vybíralová
ID: 4424579  Datum zveřejnění: 14.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.