Administrativní pracovník ve skladu až 42 000 Kč

Praha

Popis pozice

Máte zkušenosti z administrativy a vyhovuje Vám práce na jednosměnný provoz od 8 do 16:30 hod?

Bydlíte na Praze 6 a nebojíte se práce ve skladu?

Pokud máte zájem, zašlete nám svůj životopis!

Pro našeho významného klienta hledáme Administrativního pracovníka do skladu.
  • příjem a výdej zboží

  • zpracovávání administrativy týkající se skladových položek

  • výpomoc s výpůjčkou produktů

Profil kandidáta

  • alespoň minimální zkušenost z oboru administrativy podmínkou

  • zkušenosti s VZV - výhodou

  • minimální znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • spolupráce na hlavní pracovní poměr

  • mzda: 30 000 až 42 000 Kč / měsíc (dle zkušeností)

  • 25 dní dovolené

  • jednosměnný provoz od 8 do 16:30 hod

  • stravenkový paušál v hodnotě 99 Kč / odpracovaný den

  • lokalita: Praha 6 (Dejvice)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová