Plant Manager s AJ - strojírenství (obrábění)

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti z pozice Plant Managera ve strojírenské společnosti?

Orientujete se napříč odděleními jako je výroba, logistika, engineering, kvalita, údržba?

Jste spíše operativec zaměřený na detail?

Pakliže jste se v popisu našel/a, dejte nám o sobě vědět.

  • strategické řízení jednotlivých úseků společnosti (výroba, kvalita, logistika, engineering..)

  • neustálé zlepšování činnosti ve svěřených odděleních

  • optimalizace výrobních nákladů

  • analýza výrobních kapacit a lidských zdrojů

  • plánování a zavádění nových výrobních postupů

  • řízení ziskovosti společnosti

  • stanovování dlouhodobých strategií

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání strojírenského směru (nutnost znalost obrábění)

  • praxe na obdobné pozici Plant Managera

  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni podmínkou

  • zákaznicky orientované myšlení

  • silné finanční a obchodní znalosti

  • organizační schopnosti, manažerské zkušenosti a dovednosti

  • řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme

  • dobré mzdové ohodnocení

  • kvartální bonus

  • roční bonus

  • stravenky

  • příspěvky na penzijní připojištění

  • kurzy angličtiny

  • sick days

Benefity

  • Stravenky

  • Závodní stravování

  • Sick Days

  • Flexibilní pracovní doba

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Gabriela Pčolová
+420 373 033 326