Elektromechanik, elektrikář - jenom ranní směna

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost, hledáme šikovné elektrikáře na ranní směny. V případě, že máte zkušenosti a chcete se zlepšit v řemesle, toto je příležitost právě pro Vás.

  • Oprava strojního vybavení společnosti

  • Kontrola skrytých vad

  • Instalace strojů a stroj. zařízení

  • Preventivní servisní údržby zařízení

  • Zavadění nových technologii do výroby

Profil kandidáta

  • Ukončené střední odborné vzdělání v oboru elektro

  • Minimálne 2 roky zkušeností s opravou strojů

  • Vyhláška 50/1978 Sb. paragraf 5 a vyšší

  • Chuť pracovat a zlepšovat se

Nabízíme

  • Zajímavá práce v mezinárodní firmě

  • Atraktivní finanční ohodnocení

  • 13 plat

  • 5 týdnů dovolené

  • Závodní stravování

  • Odměny za docházku

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zuzana Saladiakova
ID: 4425560  Datum zveřejnění: 15.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.