Prodejce/skladník pro velkoobchodní pobočku

Plzeňský kraj

Popis pozice

Vyznáš se v elektru a vyhovuje ti pracovat v menším týmu a mít pestrou práci? Tak to právě tebe hledáme na pozici skladníka do obchodu s elektro materiálem přímo v Plzni! Měl bys mít zkušenosti s VZV a být schopný a ochotný radit zákazníkům.

  • Vyskladňování a zaskladňování zboží

  • Technické poradenství zákazníkům

  • Manipulace s VZV

  • Rozvoz materiálu k zákazníkům

  • Práce s interním systémem a čtečkou

  • Inventury

  • V případě zájmu se lze učit věci nad rámec pozice - tvoření nabídek, atd. s možností postupu v budoucnu

  • Práce na jednu směnu

Profil kandidáta

  • Minimálně vyučení (elektro velkou výhodou)

  • Základní orientace v elektru je skvělou přidanou hodnotou

  • ŘP sk.B

  • Zkušenosti s VZV

  • Prozákaznický přístup

Nabízíme

  • Mzda 28.000 - 32.000Kč na základě zkušeností

  • Měsíční bonusy

  • Stravenkový paušál 80Kč/směna

  • 2 dny sick days

  • Jednosměnný provoz

  • Pravidelné firemní akce

  • Slevy na firemní sortiment

  • Příjemné, rodinné prostředí v malém kolektivu

  • Možnost profesního růstu v rámci firmy

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4425716  Datum zveřejnění: 15.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc