Řidič/ka VZV

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s VZV a baví vás jezdit? Vyhovuje vám pracovat na 12 hodinové směny? Pokud ANO, hledáme právě vás do ryze české firmy s více, než dvacetilou tradicí, jejíž sklad je kousek od Rokycan.

  • Vykládka a nakládka

  • Stohování palet a manipulace s nimi v rámci skladu

  • Vychystávání zboží ze skladu dle systému

  • Přesouvání zboží z příjmu na sklad - skenování do systému

  • Manipulace s obaly a kontrola jejich poškození

  • Udržování pořádku ve skladu i VZV

  • Směnny provoz - 12 hodinové směny (krátký/dlouhý týden)

  • Nástup rovnou do kmene společnosti

Profil kandidáta

  • Praktické zkušenosti s řízením VZV

  • Průkaz VZV výhodou - důležitá je praxe

  • Základy práce na PC - pro práci si interním systémem

  • Spolehlivost a smysl pro pořádek

  • Čistý trestní rejstřík

Nabízíme

  • Nástupní mzda 28.500Kč + příplatky za směny

  • Mimořádně motivační odměny dle rozhodnutí vedoucího

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na stravování

  • Možnost dovozu teplých jídel

  • Pravidelná valorizace mzdy

  • Možnost profesního růstu

  • Odměny za loajalitu firmě

  • Odměny za doporučení nových zaměstnanců

  • Narozeninový dárek

  • Ovocné dny

  • Možnost jazykového vzdělávání

Benefity

  • Stravenky

  • Závodní stravování

  • Odměny ke mzdě

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4425717  Datum zveřejnění: 15.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 28 500 Kč/měsíc