Vedoucí technolog ve strojírenství

Žďár nad Sázavou, Česko

Popis pozice

Pro stabilní společnost s více než sto letou historií hledáme zkušeného technologa výroby, který ocení možnost se aktivně podílet na změnách a zavádění trendů. Pokud máte alespoň menší zkušenost s vedením lidí, neváhejte a čtěte dále.

  • Budete se účastnit nových projektů ve výrobě, tvořit kalkulace.

  • Vašim úkolem bude zavádět, inovovat a tvořit nové technologické postupy a procesy.

  • Budete také řídt týmy FMEA, spolupracovat při zavádění dalších principů lean manufacturing.

  • Na starosti budete mít tým 5 technologů.

Budeme si rozumět, pokud je Vám blízká alespoň jedna či dvě z následujících technologií:

  • galvanické pokovení a práškové lakování

  • lisování plechů

  • slévání kovů

  • obrábění a montáž

  • výroba a konstrukce forem

Profil kandidáta

  • praxe a ideálně i vzdělání ve strojírenství

  • zkušenost s vedením - stačí menšího týmu

  • metody jako FMEA, 8D, APQP apod. Vám nejsou cizí, stejně jako štíhlá výroba

  • angličtina nebo němčina výhodou, nikoliv však podmínkou

Nabízíme

  • stabilní zázemí společnosti, která ale oceňuje proaktivnost svých zaměstnanců

  • 25 dnů dovolené

  • příspěvek na volnočasové aktivity

  • zvýhodněný telefonní paušál

  • dotované stravování přímo na pracovišti

  • jazykovou výuku přímo na pracovišti

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4425780  Datum zveřejnění: 15.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.