Nástrojař

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro výrobní společnost, sídlící severně od Domažlic, hledáme šikovné nástrojaře, kteří se budou starat o údržbu nástrojů pro výrobní stroje, kterým nevadí pracovat ve dvousměnném provozu a ocení možnost podílet se na nových projektech.

  • Údržba a opravy nástrojů a přípravků

  • Dohled nad dodržováním pravidelné údržby nástrojů

  • Práce s výkresovou dokumentací

  • Evidence provedené údržby a oprav

  • Dvousměnný provoz

  • Občasná pohotovost o víkendu

Profil kandidáta

  • Vzdělání technického směru

  • Technický background

  • Zkušenosti na obdobné pozici vítány

  • Manuální zručnost a pečlivost

Nabízíme

  • Mzda 34.000 - 44.000Kč na základě zkušeností

  • Vánoční odměny

  • Příspěvek na dojíždění

  • Dotované závodní stravování

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Kafetérie

  • Týden dovolené navíc

  • Kvalitní zaškolení

  • Možnost jazykových kurzů

  • Odměny za zlepšováky a doporučení nového kolegy

  • Pravidelné firemní akce

  • Klimatizované prostředí

Benefity

  • Závodní stravování

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4425782  Datum zveřejnění: 15.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 34 000 Kč/měsíc