Vedoucí oddělení v hypermarketu

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s vedením prodejny nebo její části? Jste člověk s tahem na branku, chutí do práce a zkušenostmi ve vedení lidí? Vyhovuje Vám nepravidelný směnny režim 5 dní v práci, 2 dny volna?

Pro Náchodský hypermarket hledám nové vedoucí do 2 úseků:

1) čerstvé potraviny

2) zboží (suché potraviny, nápoje atd.)

Náplň práce:

  • zodpovědnost za svěřený úsek

  • vedení lidí, kontrola dodržování hygienických a pracovních předpis

  • rozdělování směs, kontrola obsazenosti úsek

  • nábor a zaškolování pracovník

  • přejímky zboží a jeho doplňování na prodejně

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání s maturitou

  • čistý trestní rejstřík

  • zkušenosti s vedením lidí

  • praxe v prodeji (potraviny či jiné)

  • ochota pracovat ve směnném režimu (víkendy i svátky)

Nabízíme

  • smlouvu na dobu určitou u oceňovaného zaměstnavatele

  • nástupní mzdu 46.000Kč s dalším růstem

  • benefitní systém Cafeterie

  • MultiSport kartu

  • příspěvek na stravování

  • až 27 dnů dovolené dle odpracovaných let

  • a další příspěvky a benefity...

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím životopis přes "odpovědět" nebo na uvedený email.

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4425785  Datum zveřejnění: 15.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.