Servisní technik

Plzeňský kraj

Popis pozice

Láká tě cestovat po zákaznících a být jim technickou oporou? Chceš mít každý den úplně jiný a nevadí ti být flexibilní? To by tě mohla zajímat pozice servisního technika automatizovaných strojů, na které se budeš starat o moderní, automatizované stroje,od montáže až po oživení a servis. Neměla by ti vadit mechanika a měla by ses orientovat v elektronice.

Dostaneš veškeré vybavení a kvalitní zaškolení přímo od šéfa servisu a ostatních kolegů.

  • Sestavování, usazování, oživování a softwarové nastavování automatizovaných strojů

  • Školení obsluhy

  • Péče o stroje, které jsou již v provozu

  • Diagnostika a následné opravy poruch - fyzicky, nebo on-line na dálku

  • Cestování po zákaznících v rámci celé ČR

  • Komunikace s výrobcem strojů v angličtině/němčině po telefonu

Profil kandidáta

  • Elektro vzdělání- pozice je vhodná i pro absolventy

  • Případné předchozí zkušenosti mohou být i z údržby, nebo montáže

  • ŘP sk. B

  • Flexibilita a ochota cestovat

  • Angličtina/němčina na úrovni domluvení se

Nabízíme

  • Základní mzda v rozsahu 30.000 - 45.000Kč podle dosavadních zkušeností

  • Měsíční bonusy 10% - 25% za úspěšné plnění zakázek

  • Diety za cestování, které jsou vyšší než ty zákonem stanovené

  • Vlastní služební automobil - parkování doma

  • Telefon a počítač

  • Týden dovolené navíc

  • Flexibilita - v případě potřeby možnost k zákazníkovi dorazit déle a odjet déle

  • Stabilita u rozvíjející se firmy, která se dynamicky rozvijí a nabízí možnost se oborově posouvat a vzdělávat

  • Rozumní, lidští šéfové, se kterými se dá normálně domluvit

  • V případě potřeby pomoc se získáním, či obnovením vyhlášky 50

Benefity

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4425867  Datum zveřejnění: 16.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc