PLC Programátor - s praxí i bez

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Pro společnost zabývající se výrobou tiskových strojů a s nimi spojenými technologickými řešeními, hledáme PLC Programátora do nového týmu v Brně. Ať už jste čerstvý absolvent v oboru nebo máte plno zkušeností, můžete právě Vy být náš člověk.

  • Budete navrhovat řešen řídící okruhů.

  • Budete tvořit ucelené koncepce řízení strojů a tvořit řídící SW pro PLC a pohony.

  • A v neposledí řadě také budete oživovat a dohlížet nad výrobou vlastních řešení.

  • Dostanete také příležitost instalace u zákazníků v zahraničí - není to však podmínkou.

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání v oboru elektro, automatizace či robotizace

  • základní znalost angličtiny - psaná forma

  • nadšení pro obor, chuť se rozvíjet

Nabízíme

  • home office po zapracování dle domluvy

  • opravdu poctivé školení a průběžné vzdělávací kurzy

  • příspěvek na penzijní/ životní pojištění

  • dotované obědy

  • zvýhodněný mobilní tarif

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Kučerová
ID: 4425868  Datum zveřejnění: 16.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.