Zámečník - jedna směna

Plzeňský kraj, Česko

Popis pozice

Pro středně velkou (100 zaměstnanců), českou, strojírenskou společnost sídlící 5km severně od Plzně hledáme šikovného zámečníka, který má rád různorodou práci a ocení pouze ranní směnu. Pozice je vhodná i pro absolventa.

  • Práce s kovovými díly a přípravky

  • Sestavování a kompletace kovových dílů

  • Broušení, vrtání, svařování

  • Práce s technickou dokumentací

  • Nástup rovnou do kmene společností

  • Jednosměnný provoz

Profil kandidáta

  • Strojírenské vzdělání (v případě absolventa, či juniora), nebo zkušenosti jako zámečník

  • Manuální zručnost a ochota pracovat

  • Loajalita vůči zaměstnavateli

  • Svářečský průkaz výhodou

Nabízíme

  • Mzda 30.000 - 35.000Kč dle zkušeností

  • Práce na jednu směnu

  • 24 dní dovolené

  • Roční bonus za splnění plánů

  • Stravenkový paušál

  • Po zapracování příspěvěk na penzijní nebo životní pojištění

  • Věrnostní program

  • Svozová doprava z Plzně

  • Lidské, slušné jednání, nadstandardní zázemí

Benefity

  • Stravenky

  • Zajištěná doprava

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková