HR manager/ka – retail – značkové sportovní zboží

Plzeňský kraj

Popis pozice

Poradíte si s personálními výzvami ve firmě provozující velkou síť značkových obchodů ? Jste zkušená, zodpovědná a pragmatická HR manažerka, nebo HR manažer, případně HRBP ideálně z retailu ? Používáte v práci běžně aktivní angličtinu, jste v kontaktu i s kolegy v zahraničí ? Chcete být součástí významné evropské společnosti, která je významným hráčem na trhu sportovního oblečení a obuvi? Pak tu máme příležitost, která by Vás měla zajímat !
Vaši náplň práce bude tvořit hlavně:

  • podpora otevřené a proaktivní kultury ve firmě

-nastavení a implementace HR procesů mateřské firmy s přihlédnutím k lokálním specifikům
  • vedení malého týmu spolupracovníků
  •  řízení komplexní agendy HR oddělení v obchodní (retail) společnosti

-nábor a rozvoj zaměstnanců
  • realizace strategických projektů v oblasti HR ve spolupráci s centrálou společnosti
  • podpora Country Managera i ostatních členů top managementu v otázkách HR (HRBP agenda)

Profil kandidáta

Co byste měli nabídnou vy :

  • měli byste mít praxi v oblasti řízení lidských zdrojů nejlépe v obchodní firmě
  • výhodou je zkušenost s působením v mezinárodní firmě (spolupráce s centrálou v zahraničí)
  • bez  slušné aktivní znalosti angličtiny to nemá smysl zkoušet (už první rozhovor v  rámci výběrového řízení je celý v angličtině)
  • stejně tak musíte umět velmi dobře česky nebo slovensky, pokud nejste rodilý mluvčí
  • nesmíte se bát jít mezi personál obchodů, není to jen administrativní práce u kancelářského stolu

  • zkušenosti s náborem, personální legislativou (smlouvy atd.), rozvoj a motivace zaměstnanců, HR marketing a firemní kultura

  • velkou výhodou je praxe ve vytváření/změně firemních HR procesů

Nabízíme

Proč by Vás to mělo zajímat ?

  • tato pozice je ve firmě, jejíž přidanou hodnotu tvoří úroveň zaměstnanců, role HR je klíčová
  • firma prochází procesem zásadní změny, porostete s ní
  • příležitost se hodně naučit v kontaktu s mezinárodním prostředím
  • příležitost pro zkušené personalisty (specialisty, HRBP)  k posunu v kariéře
 Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete nám tedy Váš strukturovaný životopis v angličtině spolu s motivačním dopisem

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Šindelář
+420 739 348 798
ID: 4426455  Datum zveřejnění: 16.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.