Seřizovač linek

Plzeňský kraj

Popis pozice

Na pozici seřizovače hledáme uchazeče, kteří se chtějí technicky posouvat a ukázat svoje technické myšlení a šikovné ruce při seřizování výrobních linek, které vyrábí, ohýbají, perforují reklamní materiály a vyhovuje jim práce ve třísměnném provozu. Pozice je vhodná i pro technicky založené kutily a mechaniky, kteří nemají se seřizováním předešlé zkušenosti.

  • Seřizování výrobních linek pro danou zakázku

  • Ověřování správnosti seřízení a předávání obsluze pro výrobu

  • Údržba a opravy výrobních linek

  • Řádné provadění pravidelných kontrol

  • Zaučení zkušenějšími kolegy

  • Práce ve třísměnném provozu

Profil kandidáta

  • Alespoň vyučení, nejlépe v technickém oboru

  • Technické myšlení a šikovné ruce

  • Kladný vztah k technice a chuť se učit

  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme

  • Nástupní mzda 35.000Kč

  • Příspěvek na stravování

  • Přítomnostní bonus

  • Stálé zaměstnání, kde si váží loajálních a šikovných zaměstnanců

  • Možnost s technicky posouvat

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Vojtěch Dítě